Blogosfera Canpol babies

Myślę, że już doskonale znacie firmę Canpol babies.

logo-Canpol-300x212Jeśli jeszcze nie to śpieszę Was poinformować, że firma Canpol babies jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Sama wielokrotnie korzystałam z ich produktów jak i kupowałam je dla swojego synka. Teraz, gdy kompletowałam drugą wyprawkę dla siebie oraz dla drugiego maluszka nie mogło oczywiście zabraknąć produktów tej firmy. O czym to świadczy? M.in. o zaufaniu oraz pewności, że te produkty mnie nie zawiodą, bo już nie raz się sprawdziły w naszym domu.

Canpol babies

Nasza aktualna wyprawka

A to nie wszystko, bo Canpol babies daje możliwość przetestowania swoich produktów blogerom! Pytacie jak? Wystarczy dołączyć do Blogosfery Canpol babies klikając TUTAJ i zgłosić swojego bloga. Jeśli zostaniecie wybrani otrzymacie wyjątkowe produkty do testowania.

canpol_blogosfera

Możecie także zgłosić swojego bloga do organizacji konkursu z produktami Canpol babies, a Wasi czytelnicy będą mogli wygrać świetne nagrody – warto, prawda?

Nam to się już udało, zobaczcie -> KLIK, a następne testy przed nami (będziemy testować podkłady oraz laktator).

Jeśli jesteście zainteresowani to koniecznie zgłoście swojego bloga do Blogosfery, bo kolejna edycja już trwa!

Canpol babies - kolejna edycja

Powodzenia!

 

You may also like...

2 Responses

  1. mama Antka pisze:

    chyba czas załozyć bloga i spróbować:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>